Profily

Lenka Lhotská Olga Štěpánková Daniela Filipiová
Vedoucí oddělení vědy, výzkumu a zahraničních styků Vedoucí skupiny přírodou inspirovaných technologií absolventka ČVUT, bývalá ministryně zdravotnictví
Senta Čermáková Lucia Hladná Klára Štrausová
absolventka ČVUT, mezinárodní marketingová ředitelka Hewlett-Packard absolventka ČVUT, autorka domu pro 21. století absolventka ČVUT
Carly Fiorina Vendula Šafářová Irena Prášilová
generální ředitelka, Hewlett Packard absolventka ČVUT, architektka studia Allied Architects v Šanghaji Absolventka ČVUT, provozní ředitelka MSD IT Global Innovation Center
Novinky

ČVUT technici na zkušené po Evropě
25. 3. 2011   Studenti ČVUT se, jako v každém semestru, zúčastnili v minulém týdnu týdenních kurzů pořádaných partnerskými univerzitami programu ATHENS. Na výběr bylo přes 75 kurzů pořádaných například v Paříži, Budapešti, Soluni, nebo Madridu.
Výstava na ČVUT o tom, jak ztvárnit lidské tělo
14. 3. 2011   ČVUT hostí do konce března Figuramu, už jedenáctý ročník výstavy kreseb figur od studentů i pedagogů z celkem jedenácti domácích i zahraničních vysokých uměleckých škol a to včetně Architektury ČVUT.
Studentský ples ČVUT
10. 3. 2011   Plesová sezóna vrcholí a v pátek 11. března proběhne všemi netrpělivě očekávaný osmý ročník Studentského plesu ČVUT. Letos se odehraje v komiksovém stylu. Veselé rejdění už tradičně hostí Masarykova kolej v Dejvicích.
Lady iKariera na ČVUT v Praze
5. 3. 2011   Ve středu 9. března proběhne už tradiční Veletrh pracovních příležitostí neboli iKariéra v dejvickém kampusu ČVUT. Letos se představí kolem 80 firem a společností, a to na půdě fakult stavební, elektrotechnická a strojní. Veletrh IKariéra pomáhá studentům nebo absolventům ČVUT hledat jejich první zaměstnání, praxe nebo téma diplomové práce.
Když tě fyzika provází na každém kroku tvého života a ani o tom nevíš
23. 2. 2011   Se začátkem nového semestru se na Fakultě elektrotechnické ČVUT rozbíhá už tradiční cyklus Přednášky fyzikálních zajímavostí. Tady ti odborníci srozumitelnou formou vysvětlí dění na zeměkouli, v jejím okolí a za čím vším stojí fyzika. Napadla tě třeba někdy otázka, proč je v noci tma?


Dobij baterky & vyhraj elektrokolo!

Chceš už za měsíc jezdit do školy na novém elektrokole? Díky nové soutěži „Dobij si baterky a vyhraj elektrokolo“, kterou připravila Fakulta dopravní ČVUT, se ti tohle přání může splnit. K účasti stačí málo, profil na Facebooku a chuť soutěžit.

Pokud studuješ střední školu, je ti mezi 15-19 lety a máš založený profil na Facebooku, tak ti nic nebrání zapojit se do soutěže. A o co vlastně jde? V herní aplikaci „Dobij si baterky a vyhraj elektrokolo“ se snažíš dosáhnout co největšího počtu najetých herních kilometrů. Komu se to podaří, získá elektrokolo Agogs Barack v hodnotě 26 tisíc korun. Ti, co ale skončí těsně v závěsu, si nemusí zoufat. Za 2. místo můžeš získat mobil HTC Rhyme Plum a cena za 3. Místo je foťák Nikon Coolpix AW100.

Soutěž končí až 27. listopadu, ale zaregistruj se a hraj, co nejdřív, ať najedeš víc než momentálně první jezdec 11 tisíci kilometry. Více info a registraci do soutěže najdeš přímo na facebookových stránkách soutěže.

Dotazy a připomínky pište na ilona.prausova@cvut.cz.