Květináč? Květináč!

Přihlášky jen do 25.3. 2016!

Cílem této soutěže je vytvořit návrh květináče jako designového prvku pro interiér nebo exteriér. Poté zdokumentovat a případně vyrobit model či funkční květináč. Při navrhování by mělo být zohledněno, pro jaký prostor a jakou květinu je květináč navrhován.

ČVUT v Praze hledá studentky gymnázií a středních škol,
které mají cit pro design, aby se přihlásily do nové soutěže:

  • zpracuj návrh produktu na formát A3 ručně nebo elektronicky
  • s návrhem v pdf případně s fotografií modelu se přihlas zde do 25.3. 2016
  • vytištěné pdf (s modelem produktu) s popisem nám nezapomeň zaslat případně osobně dodat nejpozději do 30.03. 2016 na adresu Rektorát ČVUT, odbor vnějších vztahů, Zikova 4, 166 36 Praha 6
  • zasedání poroty, která rozhodne o vítězce, proběhne 1.4. 2016
  • o pořadí budeme soutěžící informovat e-mailem a prostřednictvím webu nejpozději 4.4. 2016
  • autorka nejlepšího projektu obdrží LEGO 21050 Architecture Studio
  • autorky návrhů, které se umístí na druhém a třetím místě, obdrží mikinu a tričko s logem ČVUT v Praze
Pravidla soutěže Soutěžní přihláška

Archiv článků o dříve konaných soutěžích:

Květináč? Jelencův květináč!

Soutěž o nejhezčí a nejpraktičtější květináč má konečně svoji vítězku! Není jí nikdo jiný než slečna Johana Jelínková s jejím Jelencovým květináčem. Zajímá vás, kdo se umístil na dalších dvou místech a jaké jsou specifikace jednotlivých květináčů? Čtěte dál.

SOUTĚŽTE S PROGRAMEM THINK BIG

Nadace Telefónica si pro Vás připravila další ročník soutěže s programem Think Big. Nadace pomáhá mladým lidem ve věku 15 - 26 let rozvíjet své nadání.

Rozhovor s vítězkou soutěže Bydlení snů

Přinášíme vám rozhovor s vítězkou jarní soutěže Bydlení snů. Kateřina Stará vyhrála 1. místo a získala plně hrazaný týdenní jazykový pobyt ve Dvoře Králové. O soutěži, jejím výběru vysoké školy i jazykovém pobytu si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

„Neváhej a foť vše, co stojí na pevných a krásných základech!“

„ Je motto letošního ročníku fotografické soutěže Tvýma Očima 2013, pořádané Fakultou stavební ČVUT v Praze. Soutěž je určená jak pro studenty fakulty, tak pro všechny středoškoláky, kteří se mohou se svými fotkami zúčastnit hned ve dvou kategoriích.

Soutěž Bydlení snů už má svoji vítězku

V pátek 7. června usedla odborná porota a z desítky soutěžních návrhů vybrala to nejlepší Bydlení snů. Vítězkou se stala Kateřina Stará ze Střední průmyslové školy stavební v Havlíčkově Brodu a hlavní cena, týdenní jazykový kurz věnovaný společností Eurovia CS, a.s., tak putuje na Vysočinu.

Navrhni Bydlení snů a vyhraj týdenní jazykový kurz

Opět máte možnost si zasoutěžit! Holky, pozor! pro vás připravily novou soutěž, tentokrát o design interiéru, s názvem Bydlení snů, aneb soutěž o nejlepší návrh bytu. A jako obvykle se mohou účastnit pouze dívky, studentky gymnázií a středních odborných škol, ve věku 15-19 let.
Dotazy a připomínky pište na ilona.prausova@cvut.cz.