Studentský ples ČVUT

Plesová sezóna vrcholí a v pátek 11. března proběhne všemi netrpělivě očekávaný osmý ročník Studentského plesu ČVUT. Letos se odehraje v komiksovém stylu. Veselé rejdění už tradičně hostí Masarykova kolej v Dejvicích.

Studentský ples na studentské koleji sklízí každoročně velké úspěchy a nadšení všech účastníků. Setkávají se tu jak studenti, tak akademici a zásadně v kostýmech! Díky dispozicím objektu Masarykovy koleje probíhá zábava paralelně na více frontách. Tak je zaručeno, že se nenudíš a nevydechneš až do ranních hodin.

V hlavním sále probíhá program ve stylu klasických plesů, na které jsi zvyklá. Na začátku patří úvodní slovo rektorovi a organizátorům, pro rozproudění následuje předtančení, a pak už je prostor pro tebe, procvičit si tance z tanečních.:) Na řadu poté přichází jedna kapela, za druhou. Tentokrát se můžeš těšit na zvučná jména mezi která patří Děda Mládek Illegal Band, Ruda z Ostravy, nebo Slávek Parma.

V sálu Akademické restaurace tě čeká víc rock & pop muzika, tam bude večeru šéfovat hlavně kapela Universe.

A ze suterénu bude jistit taneční noc v moderních rytmech největších vypalovaček studentský klub. Nelze opomenout doprovodný program! Nej tahákem bude "Maskérna" – 4 krásné slečny všem zájemcům vytvoří na hlavách třeskuté kreace. Jasné, bohatá tombola nebude chybět.

Studentský ples je hlavně o zábavě, uvolnění a odreagování od školy, takže o zábavu půjde až v první řadě.:) Víc najdeš na stránkách plesu.

Dotazy a připomínky pište na ilona.prausova@cvut.cz.