Staň se vysokoškolačkou na Fakultě stavební ČVUT na 3 dny!

V březnu a dubnu 2011 pro tebe připravila Fakulta stavebni ČVUT jedinečnou příležitost, jak poznat prostředí fakulty a její fungování, způsob studia a obor, o který máš zájem. Dostaneš se přímo do terénu, aby jsi viděla, že univerzitní džungle není neproniknutelná. Zárukou, že se neztratíš ti bude tvůj osobní průvodce:).

Vybíráš si vysokou školu a chceš vědět, do čeho jdeš? Informace od kamarádů nebo ze dní otevřených dveří ti nestačí a ráda by jsi na vlastní kůži zjistila, jestli se tvoje představa shoduje s realitou? Rozhoduješ se o následujících pěti až šesti letech života, to určitě stojí za bližší prozkoumání. Skvělou možnost ti nabízí Fakulta stavební se svým programem stáží pro středoškoláky.

Tahle ministáž tě provede po ČVUT se vším všudy. Stane se z tebe vysokoškolačka na plný úvazek :) . Jako stážistka si můžeš vybrat z aktuální nabídky bakalářských studijních oborů. Na vybraný termín ti připravíme rozvrh, díky kterému poznáš během tří dnů důležité předměty oboru, o který se zajímáš. Samozřejmě, že univerzita není jen o výuce, aby sis vytvořila ucelený obrázek, budeš během stáže přespávat na vysokoškolských kolejích a vezmeme tě na jídlo do ČVUT menz. Aby jsi ze stáže získala co nejvíc, po celou dobu ti bude k ruce dobrý rádce, jeden ze studentů daného oboru.

Více informací včetně podmínek pro přihlášení najdeš na stránkách stavárny.

Dotazy a připomínky pište na ilona.prausova@cvut.cz.