Foť přes léto a vyhraj s „Tvýma očima 2010“

Fakulta stavební ČVUT v Praze pořádá už 3. ročník fotosoutěže Tvýma očima. Je otevřená i kategorie pro střední školy, tak se vžij do role fotografky. Témata jsou: "Lepší město – lepší život" a "Jak se staví..."

Léto je jako stvořený k focení. Každý chce zaznamenat zážitky z prázdnin, tak popusť svou fantazii. Až budeš cvakat spoušť na vypečených akcích s kamarádama, zaostři hledáčkem i na prostředí, kde budete. Na architekturu, budovy a stavby. Určitě narazíš na zajímavý technický a konstrukční prvky nebo kulturní a sociální souvislosti...jednoduše můžeš zachytit všechno, co souvisí se zadanými tématy: "Lepší město – lepší život" a "Jak se staví..."

Fotky bude ke konci podzimu hodnotit odborná porota. Na tvoje dílo si posvítí skupina uznávaných a slavných fotografů. Vedle obsahu fota a jeho originality budou hodnotit hlavně individualitu pohledu, stylizaci, kompozici věcnou, světelnou i technické zpracování atd. A co můžeš vyhrát?

První cenou je foťák Olympus PEN

...mezi dalšíma najdeš: Grafický software Adobe Photoshop CS5 Extended, Diktafon Olympus DS-40, Finanční částky až ve výši 5.000,- Kč, Poukaz na služby v Centru FotoŠkoda, Roční elektronické předplatné časopisu DIGIfoto a Roční předplatné časopisu Stavebnictví a interiér.

Veškeré info o podmínkách soutěže najdeš na webu: tvymaocima.fsv.cvut.cz. Neváhej a nastartuj svoji kariéru fotografky právě teď!

Dotazy a připomínky pište na ilona.prausova@cvut.cz.