Co za vysvědčení? No přece motýlí netbook od HP!!!

Společnost HP přišla s cool netbookem, který je speciálně určený holkám. Tenhle stylový kousek přišel na svět díky slavné americké návrhářce Vivienne Tam v motýlím designu. Tváří unikátního mini noťasu se stala zpěvačka Klára Vytisková ze skupiny Toxique. Jak se ti líbí?

Nepostradatelný doplněk nejen letních prázdnin HP Mini ti bude společníkem při práci, i pro tvoji zábavu. Budeš ve spojení se všemi, na kterých ti záleží a které máš ráda.

Ke stylovému designu Vivienne Tam inspirovala čínská romance „Motýlí milenci", příběh lásky, svobody a nápaditostí.

"Pro mě motýli symbolizují LÁSKU, SVOBODU, NEZÁVISLOST a ZMĚNU. Společně se snažíme oživit strohý počítačový svět pestrými barvami a určitou osobitostí, které moderní ženy zajímající se o módu a nové technologie, jistě osloví." - Vivienne Tam, září 2009

Na českém trhu se tváří HP Mini stala zpěvačka Klára Vytisková a složila o něm tuhle hudbu.

Notebook HP Mini 210 Vivienne Tam Edition, má váhu motýla ☺, začíná od 1,22 kg a šířka je 3 centimetry. Díky technologii HP Imprint je motiv integrovaný přímo v povrchu notebooku, a tak je nejen okouzlující, ale i vysoce odolný. Nemusíš se proto bát, že by si motýli poničili křídla ☺. HP Mini je přenosným miláček, který ti zaručí svobodu a zábavu na cestách díky až 5,5 hodinám výdrže na baterie. Je vybavený displejem s úhlopříčkou 25,65 cm s technologií LED BrightView Infinity a klávesnicí o rozměru 93% standardní klávesnice. HP Mini obsahuje 2 GB paměti RAM a vysokokapacitní hard disk s 320 GB, automatický zálohovací software a operační systém Microsoft Windows 7 Premium.

Prostě a jednoduše tě na svých křídlech toto léto vynese až do oblak!

Dotazy a připomínky pište na ilona.prausova@cvut.cz.