Miss Academia 2010

MISS ACADEMIA ČR je soutěž pro všechny studentky vysokých a vyšších odborných škol, kterým je pod 26 let. Motto akce vypovídá za vše: „Miss, která má (s)mysl.“ Zkrátka se hledá dívka nejen krásná, ale i inteligentní.

MISS ACADEMIA je určená pro dívky, které chtějí dokázat, že stát se královnou není jen o dokonalých mírách. Nehledá se jen krásná tvář, ale dívka, která ukáže své charisma, inteligenci a přirozený půvab.

V posledním listopadovém dnu se rozjela roadshow MISS ACADEMIA. Část týmu zavítala do hlavního města, kde navštívila Karlovu univerzitu, ČVUT, VŠE a Vysokou školu uměleckoprůmyslovou. Studentky, tak mohly poznat filozofii celé soutěže, seznámit se s organizačním týmem a taky se přihlásit do boje o korunku. Druhý den následoval přesun do moravské metropole, kde obdobný program proběhl na Masarykově univerzitě, Mendelově univerzitě a VUT.

„Viděli jsme spoustu překrásných dívek a troufám si říct, že při letošním finále bude opravdu co obdivovat. Neváhejte a sledujte aktuální dění v projektu na webových stránkách a Facebooku“, pronesl manažer projektu Ondřej Kalvach.

Vyvrcholením celého projektu je slavnostní neotřelý galavečer – např. loňská MISS se konala v stylu antických bohyní, předloni se v přímém přenosu vyšetřoval zločin. Nechme se překvapit, čím nás pořádající tým studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně překvapí letos.

Studentky mají šanci přihlásit se do 31. prosince 2010 na webových stránkách www.missacademia.cz. Nejbližší casting se koná 7. ledna v Praze a druhý následuje o týden pozděj 14. ledna v Brně.

Pravdou je, že celkově na ČVUT moc holek není, na druhou stranu to bývají opravdu kočky. Vítězná korunka by tak rozhodně slušela některé okouzlující vile z ČVUT, takže držíme palce a věříme, že si to některá dobře spočítá☺!!!

Dotazy a připomínky pište na ilona.prausova@cvut.cz.