ČVUT tě zve na pražský veletrh Gaudeamus!

Už po čtvrté se bude konat v Praze veletrh Gaudeamus, a to ve dnech 25. a 26. ledna 2011 na výstavišti Praha Holešovice. Mezi osmou a šestnáctou hodinou se ti představí nejrůznější instituce pomaturitního vzdělávání. Čekají tě školy od českých po zahraniční, připraveny budou přednášky a poradenství kam po maturitě i program na odreagování :). Budeme se na tebe těšit také na stánku ČVUT!!!

Na Gaudeamu v Praze se dohromady sejde 200 fakult, to představuje přes 2500 oborů, takže si určitě vybere každý:) Hned z první ruky dostaneš informace o studiu, jak na českých univerzitách, tak na těch zahraničních, vyšších odborných a jazykových školách. Účastnit se budou i agentury, které zajišťují vzdělávání v zahraničí, přípravu na přijímací zkoušky a poradenství. Najdeš tam tak lidi, kteří ti poradí, jak vybrat vysokou školu, co by tě mohlo zajímat, jaké jsou vlastně možnosti studia, podmínky pro studium, vysvětlí ti, co který obor znamená a jaké s ním najdeš v budoucnosti uplatnění.

Samozřejmě na veletrhu najdeš pěkně pohromadě všech osm fakult ČVUT, které bude zastupovat zkušený tým, co ti dokáže zodpovědět všechny tvoje otázky i splnit tři přání :). Takže si budeš moct vytipovat, která z fakult bude pro tebe ta pravá, nebo kterou by jsi ráda blíž poznala třeba na dni otevřených dveří.

Ucelený obrázek o veškerém dění na půdě ČVUT ti pomůžeme vytvořit během pouhé půl hodinky na přednášce v rámci veletrhu, a to v úterní i ve středeční dopoledne, v příjemných 11 hodin :).

Pro odlehčení si dej pauzu a zajdi se podívat, jak si na ČVUT hrajeme :). Robot Asterix je ve vrcholné formě, takže ti s radostí předvede svoji sestavu taiči!

Tak neváhej, tenhle výlet stojí za to. Vyraž po stopách modrého lva s kružítkem! Informace o programu veletrhu najdeš zde.

Dotazy a připomínky pište na ilona.prausova@cvut.cz.