Jak ČVUT koncertuje v Rudolfínu a plesá na Žofíně

Poznej ČVUT i z jiné než technické a akademické stránky. ČVUT ti otevírá svou společensko-kulturní náruč hned začátkem roku. Už tradičně proběhne v lednu novoroční koncert v Rudolfínu a následně v únoru univerzitní ples v Žofíně. Obě společenské akce se nesou v jedinečném slavnostním tónu. To podporuje fakt, že se konají v krásných, historických budovách.

31. ledna 2011 se uskuteční novoroční koncert ČVUT v prostorách Rudolfina. ČVUT bude v tomto roce oslavovat už 304. výročí založení univerzity. Ufff, to je už let, je co slavit:) Taky v sále potkáš všechny, od rektora až po studenty. No, nepotřebují tvé černé pouzdrové šaty provětrat?:) Skvělá příležitost být zase jednou za dámu.

Program se skládá z kombinace děl tří českých skladatelů: B. Smetany (Valdštýnův tábor – symfonická báseň), L. van Beethovena (Koncert pro klavír a orchestr č. 3 c moll, op. 37) a V. Nováka (Slovácká suita, op. 32). A hrát bude Symfonický orchestr Českého rozhlasu.

Lupeny získáš jednoduše, všechno probíhá online. Stačí jen vyplnit odpovědní lístek a zaslat ho na adresu koncert@rek.cvut.cz.

26. února 2011 pak sáhni do šatníku pro princeznovské plesové šaty a vyraž na Žofín! Tam budeš moc zazářit v pořadí už na pátém reprezentačním plese ČVUT.

Věř, že nejde o žádnou suchou nudu v naškrobených róbách. Ve dvou velkých sálech budou hrát: Plesový orchestr pražských symfoniků a Orchestr Karla Vlacha a zpívat: Dasha, Ondřej Ruml, BeatBurger Band, Wild Spirit, SMOKIE revival Praha a další. V přízemním sále bude kralovat DJ Oldřich Burda, a to až do raních hodin:) Samozřejmě nebude chybět doprovodný program, předtančení, občerstvení a skvělá tombola. Večer bude jako tradičně moderovat Tereza Kostková.

A když se ti pokazí make up? Žádná katastrofa se neděje, protože můžeš využít služeb vizážistky, která bude během večera k dispozici. Třeba získáš i nějaký dobrý tip od profesionálky:)

Další informace i možnosti zakoupení vstupenek najdeš na stránkách plesu.

Dotazy a připomínky pište na ilona.prausova@cvut.cz.