V pražském Roxy se sešela celá Evropa

9. prosince v pražském vyhlášeném klubu Roxy proběhla historicky první ERASMUS LABEL PARTY. Vytuněná akce pro studenty vysokých škol spojená s udílením cen Erasmus Student Label 2010 za nejzajímavější příběhy o zkušenostech z pracovních stáží Erasmus v zahraničí.

Druhý ročník vyhlášení soutěže Erasmus Student Label pořádá Národní agentura pro evropské vzdělávací programy (uufff, předlouhý název, ve studentském slangu už zavedená pod zkratkou NAEP).Cílem je ocenit zajímavé příběhy studentů, které zažili během jejich pracovních stáží Erasmus v zahraničí.

Certifikát Erasmus Student Label 2010 je vítězům předáván jak jinak, než na studenstké party, na akci Erasmus Label Party v Roxy v Praze, kde letos vystoupili: CHARLIE STRAIGHT, LAVAGANCE (Stoupající hvězda slovenské alternativně-rockové scény) a závěr večera měl ve svých rukách DJ RADEK HONC (Expresradio).

Právě studenti z ČVUT jezdí v hojném počtu na Erasmus pracovní stáže, a tak nepřekvapí, že se jeden z nich dostal mezi oceněnou trojici, a to hned na nejvyšší zlatou příčku: Vojtěch Pošmourný (České vysoké učení technické v Praze).

Jestli tě zajímá, co tě na cestách mimo domovinu může potkat, stáhni si vítězné příběhy zde.

Všichni vysokoškolští studenti mají na tuto akci po předložení ISICu, nebo indexu vstup zdarma! Takže, když si příští rok nepůjdeš sama pro certifikát, vyraž se pobavit a trochu odreagovat od stresu z končícího semestru a předvánoční příprav.

Dotazy a připomínky pište na ilona.prausova@cvut.cz.