Profily

Olga Štěpánková Daniela Filipiová Senta Čermáková
Vedoucí skupiny přírodou inspirovaných technologií absolventka ČVUT, bývalá ministryně zdravotnictví absolventka ČVUT, mezinárodní marketingová ředitelka Hewlett-Packard
Lucia Hladná Klára Štrausová Carly Fiorina
absolventka ČVUT, autorka domu pro 21. století absolventka ČVUT generální ředitelka, Hewlett Packard
Vendula Šafářová Irena Prášilová Markéta Pokorná
absolventka ČVUT, architektka studia Allied Architects v Šanghaji Absolventka ČVUT, provozní ředitelka MSD IT Global Innovation Center Absolventka Fakulty stavební ČVUT, doktorát na univerzitě v Hamburku, členka polární vědecké expedice.
Novinky

Sportovní i elegantní. Nedostižná elektroformule ze stáje týmu studentů ČVUT
17. 3. 2011   Studenti z ČVUT vystavěli první elektroformuli v ČR a hned se s ní dostali na soutěž Formula Student Electric v německém Hockenheimu, kde se v srpnu utkají s 29 týmy z celého světa. Při testování od ledna už elektroformule najela přes 24 kilometrů, vypadá to na pořádnou jízdu.
S iPhone strčíš televizi do kapsy!
27. 8. 2010   Taky patříš mezi fanoušky iPhonu? Propadla jsi jeho kouzlu a pokaždé zas a znova tě dokáže překvapit, jaké nové funkce a vychytávky se pro tvého miláčka vyvíjejí? Firma Mediawork z Vědeckého inkubátoru ČVUT přišla s revoluční platformou pro iPhone na českém trhu, a tak můžeš zdarma sledovat TV vysílání.
Uživatelsky vytuněná ovládání od počítače až po mobil
17. 8. 2010   S rozvojem technologií se zvyšuje potřeba, aby je bylo schopno ovládat víc a víc lidí. Drtivá většina interakcí mezi uživatelem a zařízením, ať už to jsou počítače, mobilní telefony, domácí spotřebiče nebo auta, je zprostředkována tak zvaným “rozhraním”. Díky němu člověk nejen ovládá zařízení příkazy, ale také jeho prostřednictvím dostává odpověď, zpětnou vazbu o stavu nebo procesech v něm.
Co za vysvědčení? No přece motýlí netbook od HP!!!
29. 6. 2010   Společnost HP přišla s cool netbookem, který je speciálně určený holkám. Tenhle stylový kousek přišel na svět díky slavné americké návrhářce Vivienne Tam v motýlím designu. Tváří unikátního mini noťasu se stala zpěvačka Klára Vytisková ze skupiny Toxique. Jak se ti líbí?


Co za vysvědčení? No přece motýlí netbook od HP!!!

Společnost HP přišla s cool netbookem, který je speciálně určený holkám. Tenhle stylový kousek přišel na svět díky slavné americké návrhářce Vivienne Tam v motýlím designu. Tváří unikátního mini noťasu se stala zpěvačka Klára Vytisková ze skupiny Toxique. Jak se ti líbí?

Nepostradatelný doplněk nejen letních prázdnin HP Mini ti bude společníkem při práci, i pro tvoji zábavu. Budeš ve spojení se všemi, na kterých ti záleží a které máš ráda.

Ke stylovému designu Vivienne Tam inspirovala čínská romance „Motýlí milenci", příběh lásky, svobody a nápaditostí.

"Pro mě motýli symbolizují LÁSKU, SVOBODU, NEZÁVISLOST a ZMĚNU. Společně se snažíme oživit strohý počítačový svět pestrými barvami a určitou osobitostí, které moderní ženy zajímající se o módu a nové technologie, jistě osloví." - Vivienne Tam, září 2009

Na českém trhu se tváří HP Mini stala zpěvačka Klára Vytisková a složila o něm tuhle hudbu.

Notebook HP Mini 210 Vivienne Tam Edition, má váhu motýla ☺, začíná od 1,22 kg a šířka je 3 centimetry. Díky technologii HP Imprint je motiv integrovaný přímo v povrchu notebooku, a tak je nejen okouzlující, ale i vysoce odolný. Nemusíš se proto bát, že by si motýli poničili křídla ☺. HP Mini je přenosným miláček, který ti zaručí svobodu a zábavu na cestách díky až 5,5 hodinám výdrže na baterie. Je vybavený displejem s úhlopříčkou 25,65 cm s technologií LED BrightView Infinity a klávesnicí o rozměru 93% standardní klávesnice. HP Mini obsahuje 2 GB paměti RAM a vysokokapacitní hard disk s 320 GB, automatický zálohovací software a operační systém Microsoft Windows 7 Premium.

Prostě a jednoduše tě na svých křídlech toto léto vynese až do oblak!

Dotazy a připomínky pište na ilona.prausova@cvut.cz.