Profily

Carly Fiorina Vendula Šafářová Irena Prášilová
generální ředitelka, Hewlett Packard absolventka ČVUT, architektka studia Allied Architects v Šanghaji Absolventka ČVUT, provozní ředitelka MSD IT Global Innovation Center
Markéta Pokorná Ľubomíra Balková Dana Drábová
Absolventka Fakulty stavební ČVUT, doktorát na univerzitě v Hamburku, členka polární vědecké expedice. Teoretická matematička, Odborná asistentka na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT jaderná fyzička, předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost
Marcela Fejtová Kateřina Sakařová Eva Jiřičná
Vedoucí vývojového týmu, Počítač ovládaný pouhým okem staví a projektuje tunely od Islandu přes Londýn až po Hong Kong Absolventka ČVUT, světoznámá architektka a designerka
Novinky

Sportovní i elegantní. Nedostižná elektroformule ze stáje týmu studentů ČVUT
17. 3. 2011   Studenti z ČVUT vystavěli první elektroformuli v ČR a hned se s ní dostali na soutěž Formula Student Electric v německém Hockenheimu, kde se v srpnu utkají s 29 týmy z celého světa. Při testování od ledna už elektroformule najela přes 24 kilometrů, vypadá to na pořádnou jízdu.
S iPhone strčíš televizi do kapsy!
27. 8. 2010   Taky patříš mezi fanoušky iPhonu? Propadla jsi jeho kouzlu a pokaždé zas a znova tě dokáže překvapit, jaké nové funkce a vychytávky se pro tvého miláčka vyvíjejí? Firma Mediawork z Vědeckého inkubátoru ČVUT přišla s revoluční platformou pro iPhone na českém trhu, a tak můžeš zdarma sledovat TV vysílání.
Uživatelsky vytuněná ovládání od počítače až po mobil
17. 8. 2010   S rozvojem technologií se zvyšuje potřeba, aby je bylo schopno ovládat víc a víc lidí. Drtivá většina interakcí mezi uživatelem a zařízením, ať už to jsou počítače, mobilní telefony, domácí spotřebiče nebo auta, je zprostředkována tak zvaným “rozhraním”. Díky němu člověk nejen ovládá zařízení příkazy, ale také jeho prostřednictvím dostává odpověď, zpětnou vazbu o stavu nebo procesech v něm.
Co za vysvědčení? No přece motýlí netbook od HP!!!
29. 6. 2010   Společnost HP přišla s cool netbookem, který je speciálně určený holkám. Tenhle stylový kousek přišel na svět díky slavné americké návrhářce Vivienne Tam v motýlím designu. Tváří unikátního mini noťasu se stala zpěvačka Klára Vytisková ze skupiny Toxique. Jak se ti líbí?


Co za vysvědčení? No přece motýlí netbook od HP!!!

Společnost HP přišla s cool netbookem, který je speciálně určený holkám. Tenhle stylový kousek přišel na svět díky slavné americké návrhářce Vivienne Tam v motýlím designu. Tváří unikátního mini noťasu se stala zpěvačka Klára Vytisková ze skupiny Toxique. Jak se ti líbí?

Nepostradatelný doplněk nejen letních prázdnin HP Mini ti bude společníkem při práci, i pro tvoji zábavu. Budeš ve spojení se všemi, na kterých ti záleží a které máš ráda.

Ke stylovému designu Vivienne Tam inspirovala čínská romance „Motýlí milenci", příběh lásky, svobody a nápaditostí.

"Pro mě motýli symbolizují LÁSKU, SVOBODU, NEZÁVISLOST a ZMĚNU. Společně se snažíme oživit strohý počítačový svět pestrými barvami a určitou osobitostí, které moderní ženy zajímající se o módu a nové technologie, jistě osloví." - Vivienne Tam, září 2009

Na českém trhu se tváří HP Mini stala zpěvačka Klára Vytisková a složila o něm tuhle hudbu.

Notebook HP Mini 210 Vivienne Tam Edition, má váhu motýla ☺, začíná od 1,22 kg a šířka je 3 centimetry. Díky technologii HP Imprint je motiv integrovaný přímo v povrchu notebooku, a tak je nejen okouzlující, ale i vysoce odolný. Nemusíš se proto bát, že by si motýli poničili křídla ☺. HP Mini je přenosným miláček, který ti zaručí svobodu a zábavu na cestách díky až 5,5 hodinám výdrže na baterie. Je vybavený displejem s úhlopříčkou 25,65 cm s technologií LED BrightView Infinity a klávesnicí o rozměru 93% standardní klávesnice. HP Mini obsahuje 2 GB paměti RAM a vysokokapacitní hard disk s 320 GB, automatický zálohovací software a operační systém Microsoft Windows 7 Premium.

Prostě a jednoduše tě na svých křídlech toto léto vynese až do oblak!

Dotazy a připomínky pište na ilona.prausova@cvut.cz.