Přípravný kurz - pro snadnější začátek studia...

Holky, chystáte se na technickou vysokou školu a tak trochu plavete v matice a fyzice? Pak právě pro vás je připraven speciální „Přípravný kurz – pro snadnější začátek studia na vysoké škole“.

Jestli tě láká řada výhod, které ti může studium na technické škole přinést, ale nejsi si úplně jistá, jak budeš zvládat matematiku, fyziku a technické předměty obecně, pak právě pro tebe je tento speciální přípravný kurz jako stvořený. Jeho náplní bude opakování středoškolské matiky a fyziky a do budoucna velmi praktické seznámení se základními pojmy ze strojírenství. Zahájení kurzu se chystá na přelom duben – květen. Pokud bys to náhodou nestihla, tak repríza proběhne v termínu srpen - září. S penězi si nemusíš dělat starosti, je totiž zadarmo, ale pozor, kapacita je pouze 100 účastníků, takže čím dřív se přihlásíš, tím líp. Na kurz se samozřejmě můžou hlásit všichni středoškoláci, i kluci, to aby se holky na lekcích nenudily a mohly spekulovat, který z nich bude asi jejich budoucí spolužák :-).

Kurz pořádá Fakulta strojní ČVUT v Praze v Ústavu strojírenské technologie v Dejvicích a všichni přednášející budou z řad pedagogů ČVUT. Pro více informací a přihlášení na kurz kontaktuj Ing. Danu Benešovou na e-mailové adrese Dana.Benesova@fs.cvut.cz , nebo telefonicky 224 352 622 a 724 569 662.

Dotazy a připomínky pište na ilona.prausova@cvut.cz.