Lady iKariera na ČVUT v Praze

Ve středu 9. března proběhne už tradiční Veletrh pracovních příležitostí neboli iKariéra v dejvickém kampusu ČVUT. Letos se představí kolem 80 firem a společností, a to na půdě fakult stavební, elektrotechnická a strojní. Veletrh IKariéra pomáhá studentům nebo absolventům ČVUT hledat jejich první zaměstnání, praxe nebo téma diplomové práce.

Cílem veletrhu je zprostředkovat kontakt mezi studenty a firmami. Studentům se tak nabízí skvělá možnost osobně se setkat se zástupci velkého počtu společností na jednom místě a v jednom dni. Můžou se s firmami seznámit během speciálních přednášek, můžou se poradit a poinformovat přímo na stánku vybrané společnosti, co by je konkrétně zajímalo, nebo si jen rozšířit obzory o aktuálních pracovních podmínkách, požadavcích a příležitostech.

Veletrh se za dobu svého konání dostal do povědomí široké veřejnosti jak na straně studentů, tak firem. Více a více studentů proudí od rána v tomto dni po kampusu ČVUT. Nespornou výhodou je domácí příprava před dnem D:) Na stránkách iKariery si můžeš v klidu a v předstihu udělat přehled o firmách, které se zúčastní. Zjistit si, čím se zabývají, co nabízejí studentům, co by tebe zajímalo a k čemu máš otázky. Tuto výzbroj ještě doplníš o několik kopií svého životopisu a směle vyraž na veletrh, ať víš o současné situaci na pracovním trhu a možnostech, které se ti nabízejí.

Více na www.iKariera.cz

Dotazy a připomínky pište na ilona.prausova@cvut.cz.