Holky z ČVUT na Gaudeamu 2012

Kam po maturitě? Co a kde studovat? Možná to teď už také řešíš. V rozhodování ti jistě pomůže veletrh pomaturitního vzdělávání Gaudeamus 2012, konaný od 30. října v Brně. Na téhle akci rozhodně nebude chybět žádná vysoká, vyšší odborná ani jazyková škola a objeví se tu i známé zahraniční univerzity. Do Brna se samozřejmě chystá také ČVUT se zajímavým doprovodným programem.

Na konci října, přesněji od 30. října do 2. listopadu, máš možnost seznámit se všemi českými vysokými, vyššími odbornými a jazykovými školami spolu s renomovanými zahraničními univerzitami na jednom místě. Na brněnském výstavišti (pavilon F) se totiž koná 19. ročník veletrhu Gaudeamus 2012.

Na veletrhu nebude chybět ani pražské ČVUT. Kromě základních informací o všech 8 fakultách a Masarykově ústavu vyšších studií se dozvíš, jak to na takové vysoké škole funguje a jak to všechno vidí sami studenti na jednotlivých fakultách. A co by to bylo za technickou školu, kdyby přivezla jen stohy informačních materiálů. Těšit se můžeš i na roboty!

Do Brna se přijedou ukázat taky Holky, pozor! se svými vytuněnými akcičkami pro holky. Kdo ještě nezná, tak se tu seznámí s blížící se akcí „Od panenek k robotům, aneb snadná cesta do IBM přes ČVUT“, která se uskuteční už 5. listopadu, a také se soutěží „Vědecko - technické projekty holek“, která minulý rok slavila velký úspěch.

Tak co, už se chystáš do Brna? Nezapomeň zkouknout program, ať víš, co se kde děje a taky kde najdeš náš modro-růžový stánek. Těšíme se na tebe! Kdyby náhodou, tak všechno najdeš na oficiálních stránkách Gaudeamus 2012 .

Dotazy a připomínky pište na ilona.prausova@cvut.cz.