10 nejvychytanějších módních doplňků dneška

To, že móda nemusí být nudná, ví každý. Podívej se na luxusní věcičky, kterými si můžeš zpestřit volný čas a svoji skříň. Nebo se nechat jen tak inspirovat.

(gunshoes)

10 – Smrtonosná krása! Botičky od Chanelu jsou opravdu ostrým kalibrem. Móda a funkčnost, kterou ocení zvláště špióni. A špiónky.

(bag)

9 – Skooba Skreener – taška, která sice rentgeny na letišti neošálí, ale tváří se, že to dokáže.

(dress)

8 – Doktorka Jenny Tillotsonová navrhla tyto šaty tak, aby imitovaly oběhový tělní systém. Interaktivní vlákno totiž vypouští do okolí vůně podle vaší aktuální nálady a vytváří tak okolo tebe „bublinu“. Není to nic k utajení, ale vypadá to dobře.

(embrace)

7 – Vše, co potřebuješ, je láska. Doslova a do písmene. Mikina „Obejmi mě“ je vyrobena z vodivých vláken a design na zádech se rozsvítí právě v okamžiku, kdy se dva lidé obejmou. Kromě toho také vydává zvuk tlukoucího srdce.

(armband)

6 – Ikonický Kleopatřin náramek v digitální verzi od Nike. Můžete při pravidelném joggingu sledovat uběhnutou vzdálenost, rychlost, čas a spálené kalorie. Když se připojíte k notebooku, můžete všechno uložit a porovnat.

(bra)

5 – Nabijte si iPod shuffle na pláži! Andrew Schneider, student z New Yorku, vymyslel solární podprsenku. Je vyráběná ručně, ušitá na míru, a padne tedy naprosto přesně. Ve fázi návrhu je také pánská verze – ta ovšem nechrání ňadra, ale pokrývá plechovky s pivem.

(nikeshoes)

4 – Nike+ Capable mají zvukový senzor v tkaničkách. Požitek ze splynutí s plochou, po které běžíte, je dokonalý.

(swarowski)

3 – Data budete nosit tam kam patří – hezky u srdce. Co je drahý, to patří na krk. A nejlépe ve formátu od Swarowského.

(jacket)

2 – Bunda Audex Ski od Burtona je ideální na svah, zvláště, když si chcete připadat opravdu hi-tech. Má tolik energie, že byste mohli pořádat house party na sněhu. Bluetooth, telefon, handsfree, přehrávač hudby, displej na rukávu – napadá vás něco dalšího co byste potřebovali?

(heels)

1 – Důkaz toho, že budoucnost začíná už dnes. Boty od Mary Janes se sklopnými podpatky. Z lodiček polobotky za pár vteřin. Na nic jiného nečekáme od doby, co jsme poprvé viděly Robbieho Williamse.

Dotazy a připomínky pište na ilona.prausova@cvut.cz.